שירות לקוחות

 
 

חברת א. איזנר תעשיות שערים גאה בשירות האמין והאיכותי שהיא מעניקה בתחום השערים ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ. צוות טכנאי השירות האיכותי של החברה כולל מסגרים, חשמלאים ואנשי אלקטרוניקה מובילים. טכנאי השירות של החברה נכונים לתת מענה לכל בעיה בתחום השערים החשמליים. כל עובדי החברה מיומנים בתיקון שערים ומערכות הפעלה מתוצרת כל היצרנים, כוללת תקלות שנגרמו כתוצאה מתאונות, תקלות מכניות ומפגעי חשמל.

בנוסף לצוותי טכנאי השירות, המגיעים לכל אתר בארץ, מפעילה החברה את מעבדת השירות המרכזית בישראל למוצרי DELMA. חברת א. איזנר תעשיות בע"מ הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי DELMA לישראל, ולכן רק במעבדת השירות של א. איזנר ניתן למצוא את כל מוצריה המקוריים של החברה, כמו גם שירות מקצועי ומושלם לכל מגוון מוצרי DELMA.

כמו כן, חברת א. איזנר תעשיות בע"מ מתמחה בתיקון שערים נגררים ושערים קונזוליים המותקנים בכניסה למפעלים, ליישובים, לגופים ציבוריים וביטחוניים, כולל תקלות לאחר חבלה או תאונה. לחברה יכולות מיוחדות לבצע תיקונים בשערים תעשייתיים, נוכח מורכבותן של המערכות בשערים אלה והעומסים בהן הן נתונות. מומחיותנו בתיקון שערים הובילה לכך שחברות ביטוח וגופים ביטחוניים נועצים בנו כאשר הם נדרשים להתמודד עם סוגיות בתחום השערים בכלל.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל מקרה בו הנכם נזקקים לתיקון שערים חשמליים ומערכות הפעלה לשערים.

ליצירת קשר לחצו כאן.

 
שירותי התקנה וייעוץ שירותי התקנה וייעוץ שירותי התקנה וייעוץ
     
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר