מוצרי החברה

 
 

חברת א. איזנר תעשיות שערים מתכננת, מייצרת מייבאת ומשווקת שערים מכל הסוגים ואביזרים נלווים לשערים:

  • מנועים לשערים
  • מערכות אבטחה פוטואלקטריות
  • דוקרני כביש
  • פנסים מהבהבים
  • סוללות גיבוי
  • שלטים לשערים
  • גלאי מגנטי


להלן תיאור קצר של חלק ממוצרי הדגל שלנו:

מחסומים אלקטרומכניים מתקדמים מבית BRL DELMA

המחסומים האלקטרומכניים המתקדמים של DELMA הם פתרון יעיל לבניינים, למבני תעשייה, לישובים ועוד. גוף המחסום, הניתן לנעילה, מאחסן את המנוע ואת לוח הבקרה האלקטרוני. בראש המחסום פנס מהבהב בטיחותי, המתריע על פעולת המחסום. מערכת קפיצית מיוחדת מעניקה למחסום תנועה חלקה והדרגתית. ניתן להפעיל את המחסום באופן ידני באמצעות מפתח, ובנוסף יש אפשרות להתקנת סוללת גיבוי להמשך פעולת המחסום בעת הפסקת חשמל.

אפשרויות השליטה על פתיחתו וסגירתו של המחסום הן רבות ומגוונות - מהפעלה באמצעות מבחר דגמי שלטים מתקדמים ועד להפעלה באמצעות גלאי כביש תת קרקעי. מחסומי BRL DELMA מצויים בכניסה למאות בניינים משותפים בישראל.


מערכות הפעלה לשערים נגררים ROY 9/4 DELMA

מערכות ההפעלה המתקדמות מדגמי 4 ROY ו 9 ROY מיועדות לשערים חשמליים נגררים במשקל קל עד בינוני. המערכות אינן מצריכות אחזקה כלשהי, ולהן יתרונות רבים: משקל קל, התקנה פשוטה, איכות גבוהה, יופי עוצר נשימה ועוצמה אמיתית. בזכות כל התכונות הללו, מערכות אלו מפעילות שערים חשמליים בכניסה לאלפי בתים פרטיים ומשותפים בישראל.


מערכות הפעלה לשערים נגררים ROY 12/20 DELMA

מערכות ההפעלה החזקות במיוחד מדגמי 12 ROY ו 20 ROY מיועדות לשימוש ביתי ותעשייתי כאחד. המערכות תוכננו במיוחד כדי לתת מענה לאופי הפעלת השער הנגרר על ידי הלקוח העסקי, תוך התחשבות במשקלו הכבד יחסית של השער ובתנועה הרבה בכניסה. המערכות כוללות, בין היתר, מעטפת אלומיניום, המאחסנת את המנוע, מערכת הנעה מתקדמת ולוח בקרה אלקטרוני. התקנת המערכות קלה ביותר, והן אינן מצריכות אחזקה כלשהי.


מערכת הפעלה לשערי כנף PUMA DELMA

מערכת ההפעלה לשערים מדגם PUMA תוכננה במיוחד לשימוש בשערי כנפיים בבתים פרטיים. המערכת מתאפיינת בהפעלה קלה ואיכותית ואינה מצריכה אחזקה כלשהי. מערכת ההפעלה מדגם PUMA מהווה את הדור הבא של מערכות DELMA המצויות בשערי כנף בכניסה למאות בתים פרטיים ברחבי ישראל. המערכת ממשיכה את קו האיכות, הקידמה וההצלחה של מערכת LUPO DELMA.


PLUS PUMA DELMA

מערכת ההפעלה לשערים מדגם PLUS PUMA היא מערכת חזקה במיוחד, המיועדת לשימוש בשערי כנף בבתים פרטיים, בעלי פתח כניסה, שכן אורך כל כנף שער ארוך יחסית. המערכת מתאפיינת בהפעלה קלה ואיכותית ואינה מצריכה אחזקה כלשהי. גם מערכת ההפעלה מדגם PLUS PUMA מבוקשת מאוד ומצויה בכניסה למאות בתים פרטיים בישראל. המערכת ממשיכה את קו האיכות, הקדמה וההצלחה של מערכות PLUS LUPO DELMA ו- FAST DELMA 2000.


מערכת פתיחה THERION DELMA

מערכת פתיחה חשמלית זו מתאפיינת בהפעלה שקטה ובטיחותית. המערכת כוללת, בין היתר, לוח בקרה אלקטרוני פנימי מתקדם, אשר אחראי לפתיחה ולסגירה של השער באופן מבוקר.


שער חשמלי קונזולי מתוצרת א. איזנר תעשיות בע"מ

  מוצרי איכות מחברות מובילות

מוצרי איכות מחברות מובילות

מוצרי איכות מחברות מובילות

מוצרי איכות מחברות מובילות

מוצרי איכות מחברות מובילות

מוצרי איכות מחברות מובילות
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר